kielanito Posted July 3, 2009 Author Posted July 3, 2009 Witam,znalazlem to w lesie na gł.ok 30cm, te skrzydełka były wgięte to środka, zabralem to tylko dlatego ze bylo miedziane, prawdopodobnie to zwykly śmieć, ale może ktos zindentyfikuje w tym coś ciekawego?Bardzo proszę o pomoc.
Question
kielanito
Witam,
znalazlem to w lesie na gł.ok 30cm, te skrzydełka były wgięte to środka, zabralem to tylko dlatego ze bylo miedziane, prawdopodobnie to zwykly śmieć, ale może ktos zindentyfikuje w tym coś ciekawego?Bardzo proszę o pomoc.
0 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.