knufi Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam, co to za puszeczka ? jakaś powojenna niemiecka? a może coś dla zwierzaka, bo słyszałem że też takowe były..Pozdrawiam!
knufi Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam, co to za puszeczka ? jakaś powojenna niemiecka? a może coś dla zwierzaka, bo słyszałem że też takowe były..Pozdrawiam!
Luftlander Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Bundeswehra lata 60-tehttp://cgi.ebay.de/Gasmaskenbehaelter-Gasmaskendose-Gasmaskenbuechse_W0QQitemZ370148794759QQcmdZViewItemQQptZMilitaria?hash=item562e966187&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A6|72%3A1804|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A25
Question
knufi
Witam, co to za puszeczka ? jakaś powojenna niemiecka? a może coś dla zwierzaka, bo słyszałem że też takowe były..
Pozdrawiam!
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.