Jump to content
  • 0

Znakowany pocisk-od jakiego naboju?


smugler

Question

Posted

Proszę o pomoc w ustaleniu od jakiego naboju jest ten pocisk tak ładnie oznakowany. Pierwszy raz coś takiego spotkałem, albo pierwszy raz zauważyłem? Dł. pocisku 40mm Średnica dołu 6mm.

8 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Średnice - kaliber mierzy sie w najszerszym miejscu poisku kolego

A pocisk jest od amunicji systemu Lebel . Nie znam tych bić

Ale sadze ze to będze Brytyjska profdukcja dla Francji z 17 roku

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information