Słuszny Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam!Czy któryś z szanownych kolegów mógłby podpowiedziec z jakiego kraju,jakiej produkcji jest ta łuska?Oznaczenie F.P.S.Co 8 - 16 - 16,C z mała lit c w srodku No 57.kal 75mm,wysokość łuski 380mm.
regers Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Łuska produkowana przez amerykanów dla armi radzieckiej kaliber powiniwn być 76,2mm
Question
Słuszny
Witam!
Czy któryś z szanownych kolegów mógłby podpowiedziec z jakiego kraju,jakiej produkcji jest ta łuska?
Oznaczenie F.P.S.Co 8 - 16 - 16,C z mała lit c w srodku No 57.kal 75mm,wysokość łuski 380mm.
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.