Jump to content

HS 3 - czy warto


Hagen

Recommended Posts

Posted
Witam pytanie tak jak w temacie
chciałbym zkupić wykrywacz HS 3 ale nie wiem czy warto.
czy ktos go już posiadał lub posiada.
Jakie są jego osiagi i gdzie go kupić czy istnieje jakiś sklep ??
Pozdrawiam Hagen
Posted
cześć, zależy co chcesz szukać , bo jak militaria i większe przedmioty to jest bardzo dobry , na drobnicę , trochę słabszy . pozdrawiam
Posted
http://www.odkrywca.pl/smetek-informacje,654808.html#654808
miałem go przez 4 lata - uważam że do militarki nadaje się idealnie. jeśli chodzi o zasięgi to na dużej cewce jest lepszy niż nie jeden z zachodu. a na drobnicę się nie nadaje. tak więc jeśli chcesz szukać militarki to smętek to idealny sprzęt. pzdr
Posted
tu masz z Allegro, ale jeszcze sporo do końca aukcji :
http://www.allegro.pl/item677550151_hs_3_smetek_wykrywacz_metali.html
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information