euro_sabre Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 Witam,...byłbym RAD, gdyby ktoś zechciał napisać coś w tym temacie :)Z góry wielkie podziękowania !Pozdrawiamtom
zibol Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 Sejm z 1768 roku postanowił zatwierdzić na Litwie bez wyjątku wszystkim neofitom sprzed 1764 roku klejnot szlachecki. Może to czerwone tulipany" herb własny.. Może inni coś wymyślą...
euro_sabre Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 ...znalazłem takie coś - podobne, ale co dalej ?
euro_sabre Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 Witam,...byłbym RAD, gdyby ktoś zechciał napisać coś w tym temacie :)Z góry wielkie podziękowania !Pozdrawiamtom
Question
euro_sabre
Witam,
...byłbym RAD, gdyby ktoś zechciał napisać coś w tym temacie :)
Z góry wielkie podziękowania !
Pozdrawiam
tom
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.