spid3r Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Znaleziona na działce nowo zdobytej :) strasznie styrana ale może ktoś zdoła zidentyfikować, za co będę zobowiązany.
spid3r Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 druga strona, tyle na niej widać co na zdjęciu
sudajew Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 1/2 kopiejki Mikołaja II, fajny moniak ale żaden rarytas.pzdr.
spid3r Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 a moze na stronce masz jak wyglada w lepszym stanie ?
sudajew Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 ty masz w pełnej okazałości zdjęcie http://cgi.ebay.pl/Rosja-1-2-Kopiejki-z-1912-r_W0QQcmdZViewItemQQitemZ380127599360
spid3r Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 dziękuję :) mój pierwszy fant szkoda ze taki kiepski stan tylko :)
sudajew Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 jeszcze ich się nakopiesz, jedną z 10 monet które pierwsze trafiłem właśnie była 1/2 kopiejki.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.