Jump to content
  • 0

krzyż z I wojny


ika1979

Question

Posted

witam.interesuje mnie co to za krzyż,a przede wszystkim czy za zawieszka na szyję jest oryginalna?(czy taką stosowano)z tyłu jest gładki tylko ma bicie Gbr.D.L z góry dziękuje i pozdrawiam.

6 answers to this question

Recommended Posts

Posted

witam.interesuje mnie co to za krzyż,a przede wszystkim czy za zawieszka na szyję jest oryginalna?(czy taką stosowano)z tyłu jest gładki tylko ma bicie Gbr.D.L z góry dziękuje i pozdrawiam.

Posted
https://ssl.allegro.pl/item667026113_krzyz_1914_18_ehrenkreuz_fur_kriegstei_z_mieczami.html
a co do zawieszi to raczej lipa (ale eksperci niech powiedzą)
Zdrów

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information