ika1979 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 witam.interesuje mnie co to za krzyż,a przede wszystkim czy za zawieszka na szyję jest oryginalna?(czy taką stosowano)z tyłu jest gładki tylko ma bicie Gbr.D.L z góry dziękuje i pozdrawiam.
Luftlander Posted June 29, 2009 Posted June 29, 2009 To nie jest żaden ehrenkreuz fur kriegstei z mieczami" ;-) tylko Frontkämpferkreuz 1914 1918 co do łańcuszka" przychylam się do zdania Koppelmanna.
FirstToFight Posted June 29, 2009 Posted June 29, 2009 http://www.drugawojnaswiatowa.ubf.pl/downloads.php?cat_id=11poszukaj tu fajna strona z odznaczeniami itp.
ika1979 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 witam.interesuje mnie co to za krzyż,a przede wszystkim czy za zawieszka na szyję jest oryginalna?(czy taką stosowano)z tyłu jest gładki tylko ma bicie Gbr.D.L z góry dziękuje i pozdrawiam.
maxim026 Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 https://ssl.allegro.pl/item667026113_krzyz_1914_18_ehrenkreuz_fur_kriegstei_z_mieczami.htmla co do zawieszi to raczej lipa (ale eksperci niech powiedzą)Zdrów
Question
ika1979
witam.interesuje mnie co to za krzyż,a przede wszystkim czy za zawieszka na szyję jest oryginalna?(czy taką stosowano)z tyłu jest gładki tylko ma bicie Gbr.D.L z góry dziękuje i pozdrawiam.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.