suchy84 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Jak w temacie. Prawdopodobnie węgierska tylko nie mogę rozszyfrować sygnatur.Dzieki za wszystkie informacje
suchy84 Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje? Chodzi mi przedewszystkim o producentapozdro!
suchy84 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Jak w temacie. Prawdopodobnie węgierska tylko nie mogę rozszyfrować sygnatur.Dzieki za wszystkie informacje
bandurka1945 Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 Tak jest to Węgierska manierka wz1935 (kulacs 35M), na temat sygnatur może kto inny się wypowie zdrów
Question
suchy84
Dzieki za wszystkie informacje
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.