rudolf Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Ciekawy filmikhttp://www.youtube.com/watch?v=2MgjsaoyRR4&NR=1
EMPAI Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 No wzruszyłem się.Dobrze , że komuś się jeszcze chce.Szkoda tylko , że jak zrozumiałem harcerze rozebrali stary pomnik i przenieśli jego elementy do izby pamięci.Moim zdaniem powinien być zakonserwowany i zostawiny tam gdzie stał.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.