zeigbo Posted June 4, 2009 Author Posted June 4, 2009 Prosze o Id Olowiana , widac 2 urwane uchwyty.Za pomoc z gory dziekuje . Pozdr.
raflen Posted June 4, 2009 Posted June 4, 2009 nie jest to klamra, a raczej ozdoba od końskiej uprzęży :)http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=609189#609425pozdrawiam
Question
zeigbo
Prosze o Id
Olowiana , widac 2 urwane uchwyty.
Za pomoc z gory dziekuje .
Pozdr.
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.