Skocz do zawartości

Co robic ?


misarah

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem na wakacjach w wielkiej brytani planuje sobie kupic ace 250 jest tanszy o 200 zl ale nie bedzie gwarancji w polsce. I tu moje pytanie oplaca sie zaoszczedzic 200 zl ale nie miec gwarancji ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor zalezy do Ciebie, mniej zapłacisz, a jak się zepsuje- czy 200 zita starczy na naprawe. Nieraz chodzisz kilka lat i wszystko gra i buczy a zdarza sie, ze raz pozyczysz i koles wraca i mówi sorry... Zwykle to jest tak, ze akurat mialo sie zepsuc tego dnia, przynajmniej u mnie tak jest, jesli chce zeby cos nie dzialalo pozyczam na dzien....
peszek to sie zwie...
nikt raczej nie odpowie na twe pytanie, wybór zalezy do ciebie...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się przejmujesz? Serwis w brytyjskich sklepach jest często znacznie szybszy niż w Polsce i nikt nie wysyła sprzętów za granicę do producenta, jak to nie raz opisywali forumowicze w PL. Wysyłka sprzętu do sklepu w UK to też zaledwie kilka dni. To już nie jest tak, że jesteśmy po drugiej stronie globu - Londyn to zaledwie 1.5 godziny samolotem:) Znam masę zadowolonych posiadaczy sprzętów kupionych w UK czy innych częściach Unii. Zasada powinna być prosta - kupujemy tam gdzie jest lepsza wartość naszego ciężko wypracowanego pieniądza a firma jest znana i sprawdzona.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie