Jump to content

c scope R1


Recommended Posts

Nie, nie jest. Jest znaczniej mniej czułym sprzętem. Pamiętaj też, że niezwykle ciężko Ci będzie kupić inną cewkę do R1. Piszesz, że X70 jest adpobudliwa", ale przecież to Ty decydujesz jaką czułośc ustawiasz i którą częstotliwość wybierasz na dany teren czy typ poszukiwań, więc ten komentarz świadczy o tym, że nie opanowałeś swojego sprzętu.
Szczerze powiedziawszy nie potrafię sobie wyobrazić racjonalnego uzasadnienia dla takiej zamiany.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Fakt jest faktem , ale nie jest tak do końca .
Jeśli na X70 nie można chodzić np,na 75% czulości bo traci stabilność ,a na C.scope R-1 można chodzić na maxa i jest stabilny,to gdzie jest problem . C.scope nie jest tak delikatny jak X-70
Ale nie zamieniał bym na, R-1 ,pomyślałbym nad czymś innym ,nawet ze względy na awaryjność, delikatny sprzęt jest . Co do cewek C.scope R-1, to są tylko dwie 10 i 6" po co więcej?

pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Arkadio, chyba nie wczytałeś się w posty - kolega pisze, że jego X70 przestał pracować tak jak dawniej, co sugeruje usterkę. W normalnych warunkach nie ma problemu żeby X70 pracowała na maksymalnych nastawach, jeśli jest taka potrzeba. Nie napisałem też, że do R1 nie ma innych cewek tylko, że będzie miał problem z ich kupnem a to różnica. Nie zgodziłbym się z tym, że X70 jest bardziej delikatna, ale to kwestia indywidualnej oceny.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

VanWorden nie neguje twojego posta :) Ale jeśli tak idzie to widocznie też trafiłem na wadliwy sprzęt?
A co do C.scope R-1 to nie wiem czy jest lepszy od X-70,bo w moich miejscach bywało tak ,że czasem X-70 przebijała R-1 a czasem odwrotnie .
I tym można wyjąć fajne fanty i tym .
Ale jak dla mnie osobiście jest to sprzęt delikatny.

A właśnie co z serwisem ? bo słyszałem coś ,że nie ma ?

pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information