Skocz do zawartości
  • 0

Słupek ogrodzeniowy


Mariusz

Pytanie

Witam,

Czy ktoś z kolegów może wie co to jest (chodzi oczywiście o słupek od ogrodzenia). Wiem na pewno, iż nie są to słupki ogrodzeniowe, a tubylec stwierdził, że są to częśći do armaty".
Proszę o pomoc.
Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z kolegów może wie co to jest (chodzi oczywiście o słupek od ogrodzenia). Wiem na pewno, iż nie są to słupki ogrodzeniowe, a tubylec stwierdził, że są to częśći do armaty".
Proszę o pomoc.
Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze napiszę, ale to jest taki hak, co się dopina orczyk od konia, ale reszta mi niezbyt pasuje. Taki dziwny niby-dyszel?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku też tak myślałem. Kolega określił, że mogą to być słupki do wiązania koni. Ale z dwóch źródeł dowiedziałem się o tych częsciach do armat".
Ciekawe...no nie?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uno
ty daj zdjecia jakichs rozsadnych rozmiarow
bo na tym to nie wiele widac
po drugie
moze to byc element przodka niemieckiej armaty 100mm lub chubicy 150mm przystosowanej do ciagu konskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając pewne zdjęcie doszedłem do wniosku, że ten słupek, to może być taki hol do ciągnięcia armaty. Mógłbyć nawet do czegoś przykręcony. Ciekawe, co jest po drugiej stronie. No, ale by go trzeba wykopać ;-).
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Niestety zdjęcia lepszej rozdzielczości nie wchodzą. Na formum można ładować zdjęcia do wagi 100 kB. Stąd i jakość zdjęć.
Za wszelką pomoc dotyczącą identyfikacji będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mariusz! Ja uważam , że to jest - czubek nosa eskimosa , albo jakas końcówka mocy ;-). A tak na poważnie to widzę ,że nie ma konkretnej interpretacji co to za elementy. A występują dość licznie!
Pozdrawiam Maciej G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie