Skocz do zawartości

Kozienicki Wrzesień 1939-2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tu są miniaturki wszystkich które zrobiłem:
http://picasaweb.google.com/Grzegorz.Trynkiewicz/20090426Ryczywol?authkey=Gv1sRgCJOxvbPPxbjbYQ
jeszcze jakiś czas tu będą, jeśli ktoś jeśli ktoś chce większy format to PM.
GT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze kolega GzesioB widziałby to tak:
Niemcy strzelają do polskiego oddziału z odległosci 20-25 m, podbiegając co raz bliżej, a Polacy jak gdyby nigdy nic maszerują sobie ścieżką do wybranego miejsca tak jakby sie nic nie działo...
i jeszcze jedno o ile moge sobie wyobrazic, że sperzy nieśli niektóre narzędzia, to nie widzę takiej molziwości, żeby na własnych plecach żołnierze nieśli materiały do budowy przeprawy (belki, deski itp.) takie rzeczy woziło sie na taborze.

I nie chodziło mi tu o żadne pretensje, ale to co możnaby poprawic za rok, więc pisac, że było super i nic nie można by poprawic moze tylko ktos kto sprowadza rekonstrukcje, do przyjechania na impreze zeby se poszczelac z karabina".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy wyglądało to tak że ktoś z grupy niemieckiej zbyt wcześnie wystrzelił a jest oczywiste że w takiej sytuacji pionierzy musieli się rozwinąć w tyralierke i szukac ukrycia potem to już naprawde wyglądało śmiesznie kiedy sami byli ostrzeliwani a nie odpowiadali ogniem.
Co do jazłowiaka to myślę że następnym razem do jego poszarpywania trzeba wyznaczyć Klemensa Forela przewaga wzrostu spowoduje że przestanie się uśmiechać :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ja poszarpie Jazłowiaczka aż mu okularki spadną.Jazłowiak ja też latałem z replika MP trudno nie każdemu wystarczy pukawek.My juz chyba wystukaliśmy trochę naboi na rekonstrukcjach więc wychodzę z załozenia jezeli debiutanci" nie mieli z tym do czynienia niech maja pierwszeństwo.Ale to tylko moja opinia-chyba sie zgodzisz z tym?A teraz troche fotek odemnie bo sie boloBres:Dajcie lepiej więcej zdjęć z tej rekonstrukcji a nie będziecie prowadzić dziwne wywody.Było super i koniec!" irytuje moze sie ktoś znajdzie.Rysiek tam jeszcze robił fotki drugi fotograf oprócz tego co zapodaałeś jak z jego fotkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie