Jump to content

X-terra 505

said2

Recommended Posts

Ok, wklejam co napisałem na forum Thesaurus bo tyle już wiemy:
Plotki głoszą, że zmiany w 705 polegają na dodaniu opcji w trybie plażowym, kolejnym fabrycznym układzie dyskryminacji, podświetleniu i jakiejś modyfikacji strojenia do gruntu.
W sumie nie dziwię się, że kombinowali coś z trybem plażowym bo już podczas testu dzwoniłem do Desmonda Dunna do Irlandii i pytałem co i jak.. Nawet po odpowiednim dostrojeniu trzeba zbyt dużo schodzić z czułością, więc może coś tam z tym zrobili. Kolejny fabryczny tryb raczej nie jest istotny. Podświetlenie owszem ale nie dla wszystkich no i zobaczymy co z tym strojeniem niby zrobili. Generalnie za mało zmian na to by ktoś sie przesiadał z X70 za to sporo na tyle by wziąć pod uwagę zakup X705 zamiast X70, oczywiście w zależności od ceny W 505 skala czułości wzrasta do 30tu, czyli wyglada na to, że zasięg ten sam co w X70.."

Pozdrawiam

VW

Tak bym tego nie nazwał. X70 jest na rynku już ładny szmat czasu i Minelab podchodzi profesjonalnie do sprawy robiąc aktualizację linii. Gdyby zmiany były większe to już byłyby po prostu inne wykrywacze. Generalnie to jeden z najlepszych sprzętów więc nie widzę potrzeby czegoś bardzo radykalnego.

Pozdrawiam

VW

aktualizacja mogłaby polegać również na poprawieniu dyskrymy w zakresie żelaza umożliwiając eliminację drobnych śmieci - taki ukłon w stronę chełmokopów...

I mogliby zatrudnić dodatkowych ludzi na dziale 'kontroli jakości' - zwłaszcza w irlandzkiej montowni.Też by się przydało.

Witam ! -wlasnie zakupilem x-terra 705,niestety nie mialem wczesniej doczynienia z x-terra,w jaki sposob nastawic wykrywacz do szukania moneti innych precozjow kolorowych.Prosze o wytlumaczenie tylko tak bardzo przystepnie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information