Jump to content

Rutus Solaris,Draco czy Proxima


FalkenBurg

Recommended Posts

Witam przeczytałem xxx wątków na temat tych wykrywaczy ale niestety mam ciężką sytuację finansową mogę wsiąść jedynie coś na raty i tu jest pies pogrzebany .
Solarisa niedostane używanego na raty chyba że znajdę kogoś dobrym sercu (wątpię) lub kupie nowego Draco lub Proxpimę.
Jestem skłony ku Proximie kupa materiałów filmy na youtube itp ale kasa już za poważna ale postaram się a jak nie to pozostaje Draco o około 200 zł tańszy ale czy jest lepszy od choć by Solarisa i o ile gorszy od Proximy.Draco to chyba jedyny wykrywacz Z stajni Rutus o którym jest tak mało materiałów.
Pozdrawiam dodam tyle że dzięki ludziom pochwalającym i podziewającym moje hobby będę miał możliwość wzięcia sprzętu na raty .
Pozdrawiam.
Proszę o rozwianie wątpliwości i podrzucenie jakiś materiałów o Draco(O braku kilku funkcji i innym wyglądzie wyświetlacza już wiem ) .
Link to comment
Share on other sites

stachu666 nieudana próba popisu mówię że o solarisie i Proximie są informacje a o Draco nie ma a jestem właśnie niemi zainteresowany oprócz tych info co już było na forum czyli innym wyświetlaczem i brakiem niektórych funkcji ;]
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście mało jest info o draco a wręcz bardzo mało:/
Chyba nikt nie posiada tych trzech sprzętów i raczej nikt nie będzie ich porównywał ot tak.
Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłby kontakt z producentem,chyba najlepiej zna swoje wykrywki i ich możliwości;)
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Kultywator nie było takiego wątku w którym były by podane jakie kolwiek informacje poza tymi z strony producenta jak tak bardzo cie drażni ten temat to nie wchodź w ten dział a po za tym sam się zapoznaj z szukajką i zobaczysz że żaden temat nie wyjaśniał sprawy z Draco .
I nie pindol bzdur a jak chcesz upominać forumowiczów to zostań moderatorem a nie posty se nabijasz.

Pisałem E-maila podanego na stronie Rutusa napisano w nim że Draco jest lepszy od Solarisa ale o ile jak co i gdzie już nie
dostałem informacji.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information