Skocz do zawartości

cewka H 18,75kHz DD Vs cewka H eliptyczna do X70


Arseon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się jakie są różnice w tych cewkach potrzebuję sprzętu na szybki rekonesans na drobnicę kolorową na pola VW poleca H 18,75DD w Vikingu nie mogą wyjść z zachwytu nad wysokoczęstotliwościówką eliptyczną jakie są miedzy nimi różnice która w jakich warunkach lepiej się spisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elipsa jest bardziej czuła na mini drobnicę (w Prospectingu w ogóle wymiata) ale z tą 10ką owalną DD masz nieco większy zasięg na monety etc. Odniosłem też wrażenie, że 10ka jest bardziej stabilna, dzięki czemu sprzęt można bardziej podkręcić. Z drugiej jednak strony wszystko zależy od Twojego terenu i tego czy będziesz dokupował snajperkę. Jeśli nie to warto kupić elipsę bo z racji swojego kształtu jest o wiele lepsza w zaśmieconym terenie i w pewnym sensie zastępuje snajperkę.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam już X70 ze standardową 7,5 kHz DD oraz dodatkowo 3 kHz , byłem już 2 razy monety kosi jak kosiarka trawę lepiej od gti 2500 , teren u nas średnio zaśmiecony czy jest sens żeby dokupować H 18,75 kHz DD owalną lub eliptyczną skoro M 7,5 kHz DD jest także efektywna ,czuła i bardzo stabilna ?
czy są jeszcze jakieś zalety H 18,75 DD ponad M 7,5 DD oprócz lepszej wybiórczości w zaśmieconym i lepszej czułości na drobniejsze ? może jest jeszcze szybsza w reakcji ?
C.K.Dezerter piszesz o duecie M 7,5 kHz i H 18,75 elipsy zabierasz obydwie i najpierw jedziesz 7,5 a potem doczyszczasz to samo pole 18,75 ? to mogło by mieć sens
pozdro>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie