Skocz do zawartości

Elektroliza problem!!!!!


okop

Rekomendowane odpowiedzi

pushek mam prawie identyczną maszynke ale zamiast noża czy czegoś tam użyłem specjalnej sprężyny która posłuży długie lata a zrobiłem tak 2x metalowa żabka do firanek 1,5m kabla z zasilaczem na końcu, ta sprężynka do weków z prlu i obcięta 1,5 litrowa butelka po wodzie mineralnej z tesco i spinacz biurowy.
do + i - podłączyłem żabki założyłem na kabelek spinacz biurowy aby mi trzymał przedmiot który czyszcze on wiecie nie latał po całym pojemniku a do drugiego podpiołem tą sprężyne i też ją spinaczem biurowym przypiołem do krawędzi pojemnika i śmiga... i całe dno mam wolne więc czyściłem tym nawet łuski do rusznicy ptrs tyle że 4 godz sie jedna czyściła ale tak to monety max 10 min z czarnej na błysk czyści oczywiście trzeba je wypolerować z czarnego osadu proszkiem do prania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny osad powstaje zawsze po elektrolizie nie martwcie sie trzeba tylko po elektrolizie zmoczyć przedmiot który był czyszczony posypać proszkiem do prania co jakiś czas skraplać żeby błoto było i oczyścić i efekt będzie tak jak u mnie ale metale sie utleniają tak jak u mnie i czasami coś zostanie ale to już nie z naszej winy... ale z oczyszczeniem go po elektrolizie nie zwlekajcie bo inaczej trudno ten osad zchodzi najlepiej po elektrolizie odrazu go przetrzeć proszkiem do prania z wodą sorki że tak sie rozpisałem mam nadzieje że pomogłem początkującym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie