Jump to content

Garett ace250


tadeks6

Recommended Posts

Witam ace 250 jest podobno zajebiaszczy na kolorek, a chodzi mi o zasięg na łuski, bo na nich mi najbardziej zalerzy...One terz są wykonane z metalu kolorowego, no to jak jest z tym zasięgiem na łuseczki, czy jest on wystarczający??? tzn dobry??? Daż Bór tadeks6.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Dzięki wszystkim za wypowiedzi!!! A jeszcze mnie interesuje dyskryminacja w typ sprzęcie, a mianowicie czy posiada on tryb ALL METAL??? ,I czy dobrze rozróżnia kolorki,od stalowych przedmiotów np gwoździ??? Ja nie lubie chodzić po polach więc tylko po lesie bym śmigał... Więc czy konstrukcja ACE250 jest tak stabilna i odpowiednia do śmigania po lesie????? No i ostatnie pytanie, jak ACE250 spisuje się na zaśmieconym terenie, i czy pin-point jest dobry i pozwala na dokładne namierzenie znaleziska??????
Z góry dzięki za wypowiedzi DAŻ BÓR(-:(-:(-: Tadeks6
Link to comment
Share on other sites

Witaj.
Dyskryminacja w kanarku jest dobra i w miare dobrze rozroznia kolorki, tak samo pin point spelnia swoja funkcje. Po lasach takze mozesz z Nia smigac tylko uwazaj na cewke bo do najmocniejszych nie nalezy. Tryb all metal jak najbardziej posiada;]
pzdr.
Dawid
Link to comment
Share on other sites

Dzieki such ss, ale nie wiem co ma znaczyć, że cewka do najmocniejszych nie należy" tzn, że przy mocniejszy muerzeniu w korzeń lub coś innego może się rozszczelnić, lub rozchrzanic na amen???? A nie mozna dostac nigdzie osłony na cewkę do kanarka?????????? Pozdro tadeks6.
Link to comment
Share on other sites

Osłonę spokojnie kupisz a cewka wcale nie jest taka słaba więc stuknięcie o korzeń nie jest groźne Duzo bardziej groźne jest zsuknięcie w kamień ale to raczej na polu moze wtedy odprysnąć kawałek. Jednak nie często się to zdaza mam kanarka 1,5 roku i mam dopiero 2 malutkie odpryski które w niczym nie pogarszają pracy wykrywacza, a chodze z nim dość czesto
Link to comment
Share on other sites

jeszce małe pytanko, czy z kanarkiem lepiej się chodzi na słuchawkach, czy bez??? I jakie jest wejście na słuchawki mini jack???? No i czy przy użyciu słuchawek baterje dłurzej trzymają???? No i ile ile ogólnie kanarek wytrzymuje na jednych baterjach???? Pozdro tadeks6.
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie niema różnicy czy chodze ze słuchawkami czy bez , i tak i tak bardzo dobze wszystko słychać, wejęcie słuchawkowe to duży jack 6,3mm , Na jednym komplecie baterii chodziłem cały tydzień (7dni) codziennie po 3-4h Tak więc zbyt duzego apetytu na prad niema
Link to comment
Share on other sites

najlepiej kupuj porządne baterie Alkaliczne bo na zwykłych to 1 dzień nie pochodzisz , ja kupuje GP Alkaliczne ewentualnie można używać akumulatorków , co do słuchawek - kanarek jest trochę głośny i nie można go przyciszyć żeby nie zwrócić zbytnio na siebie uwagi ja używam słuchawek od kompa z regulacją głośności :)
Link to comment
Share on other sites

Witam podobno ACE250 najbardziej lubi drobny kolorek, a czy jakiemuś posiadaczowi udało sie kopnąć nim jakąś większą łuskę i jakie ma on zasięgi na nie i na jakich ustawieniach??? No i na jakich maksymalnych głębokąściach widzi klamerkę np carska 1wś która też jest wykonana z metalu kolorowego???????????????????????????????????????? Daż Dół tadeks6.
Link to comment
Share on other sites

Hmm z tymi zasięgami bywa różnie i dokładnie ci ich nie podam bo nieznam. Kalmerki wykopałem 3 w tym 2 carskie i jedna z tego co pamiętam była na głebokości szpadla tzn. metalowej części łopaty. Z duzymi łuskami niema najmniejszego problemu bo pzeciez im fant większy tym łatwiej go znaleźć.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information