Skocz do zawartości

karabin


hubciu93

Rekomendowane odpowiedzi

No jak chcesz zrobić brzydki kawał nauczycielowi od historii to złóż doniesienie. policjanci beda musieli coś z tym zrobić. Ale o ile wiem to jak nikt się ie burzy" to wszyscy przymykają oko (przecież wiadomo że nauczyciel nie jest przestepca i nie chowa tej zardzewiałem lufy by okradać banki), albo też naprawde żadna władza" jakurat o tym nie wie bo co się mieści w gablocie w gabinecie od histroii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bunny
Po co tak ostro? Pytanie bylo normalne, a Ty od razu startujesz z pretenesjami.

@ hubciu
Wg mnie lezal na zasadzie przeciez widac, ze to niegrozny zlom" i nikomu nawet do glowy nie przyszlo, ze to moze podpadac pod jakakolwiek ustawe.
Ale co do litery prawa to oczywiscie byla to nielegalna bron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie w gimnazjum kilka lat temu, w historycznej był niemiecki hałerek. ostatnio sie pytałem historyczki czy jak jest nieużyteczny to moge go przyjąc, a ona powiedziała, że nie wiem gdzie jest i potem szukała, ale już go nie ma :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem przyjdzie do ciebie taki mail:

Witaj Hubciu,
jestem tak samo pasjonatem militariów z II Wojny Światowej nielegalnie pozyskiwanych a w szczególności broni,jej części i materiałów wybuchowych. Jeśli chcesz się podzielić swoim doświadczeniem oraz chcesz pokazać mi swoje zbiory proszę o kontakt:
e mail policja@policja.gov.pl
tel. 997 - możesz zadzwonić bezpłatnie

pozdrawiam Sławek Borewicz-porucznik"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bez urazy figurant ale nie pouczaj innych bo u Ciebie z zasadami pisowni też krucho np. piszesz wtwojej" razem a powinno być oddzielnie. Przecinek powinien być stawiany zaraz za wyrazem, a w twoim poście jest poprzedzony spacją. Pozdrawiam i apeluję o większą wyrozumiałość dla innych forumowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie