Jump to content

karabin


hubciu93

Recommended Posts

No jak chcesz zrobić brzydki kawał nauczycielowi od historii to złóż doniesienie. policjanci beda musieli coś z tym zrobić. Ale o ile wiem to jak nikt się ie burzy" to wszyscy przymykają oko (przecież wiadomo że nauczyciel nie jest przestepca i nie chowa tej zardzewiałem lufy by okradać banki), albo też naprawde żadna władza" jakurat o tym nie wie bo co się mieści w gablocie w gabinecie od histroii.
Link to comment
Share on other sites

@ bunny
Po co tak ostro? Pytanie bylo normalne, a Ty od razu startujesz z pretenesjami.

@ hubciu
Wg mnie lezal na zasadzie przeciez widac, ze to niegrozny zlom" i nikomu nawet do glowy nie przyszlo, ze to moze podpadac pod jakakolwiek ustawe.
Ale co do litery prawa to oczywiscie byla to nielegalna bron.
Link to comment
Share on other sites

Kurde u mnie w gimnazjum kilka lat temu, w historycznej był niemiecki hałerek. ostatnio sie pytałem historyczki czy jak jest nieużyteczny to moge go przyjąc, a ona powiedziała, że nie wiem gdzie jest i potem szukała, ale już go nie ma :(
Link to comment
Share on other sites

niebawem przyjdzie do ciebie taki mail:

Witaj Hubciu,
jestem tak samo pasjonatem militariów z II Wojny Światowej nielegalnie pozyskiwanych a w szczególności broni,jej części i materiałów wybuchowych. Jeśli chcesz się podzielić swoim doświadczeniem oraz chcesz pokazać mi swoje zbiory proszę o kontakt:
e mail policja@policja.gov.pl
tel. 997 - możesz zadzwonić bezpłatnie

pozdrawiam Sławek Borewicz-porucznik"
Link to comment
Share on other sites

Witam! Bez urazy figurant ale nie pouczaj innych bo u Ciebie z zasadami pisowni też krucho np. piszesz wtwojej" razem a powinno być oddzielnie. Przecinek powinien być stawiany zaraz za wyrazem, a w twoim poście jest poprzedzony spacją. Pozdrawiam i apeluję o większą wyrozumiałość dla innych forumowiczów.
Link to comment
Share on other sites

Eee tam Kamień ,czapiasz sie detali ! W moim poscie bledy byly niezamierzone ,u Hubcia to gramatyczna recydywa .
Rozumiem mozna sie pomylic ,zgubic przecinek ,zrobic literówkę ,ale wybacz ,w poscie Hubcia nie ma zadego przecinka ,ani kropki !
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information