Skocz do zawartości

WYKRYWKA NA KOLOREK DO 3000 ZŁ, DFX-300, EXPLORER CZY XLT????????


buczek_gniezno

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,
ojej :) dlaczego każdy pisze, że jeśli ktoś zaczyna zabawę w poszukiwania :D to te wykrywki typu (z poziomu) Ex SE są niczym rzucanie się na głęboką wodą" ? :D

Jeśli chodzi o to, że jak na początek jest to sprzęt za drogi i może jest szansa, że po kilku godzinach poszukiwań kolega napaleniec stwierdzi, że to nie dla niego jednak no i szkoda było tych wydanych pieniędzy... to od razu powiem, że jeśli ktoś o tym (o poszukiwaniach) w jakiś sposób myśli to nigdy z tego się nie wyleczy :D jak już zacznie... i to nie ważne z jakim sprzętem...

Ja jestem użytkownikiem Explorera SE i jestem bardo z niego zadowolony, nie jest on trudny w opanowaniu jak co niektórzy piszą na forach, nie jest ciężki - jak dla mnie jest super po 4-6h ciągłej pracy nie odczuwam zmęczenia, bólu ręki, itp. Sprzęcik jest głęboki i mówię to z pełną świadomością powalając na kolana wszystkie mity również opisywane na forach przez ludzi którzy nie posiadali tego sprzętu lub też mieli okazję przetestować go :D na powietrzu ;) BŁĄD panowie, ponieważ sprzęt ten pokaże co jest wart ale dopiero w glebie... <- do dla tych którzy piszą głupoty po testach w powietrzu ;)

Powiem więcej... kiedy ja kupowałem maszynkę" szukałem wszelkich informacji na temat różnych sprzętów w internecie i z czystym sumieniem przyznam, że nikt i żaden temat w tej sprawie nie pomógł mi w wyborze :) ...pokierowałem się własnymi zmysłami, zasobnością portfela i przeraźliwie wołającą pasją w której nie ma mowy o kopaniu rzeczy niechcianych :) ...trafiłem w 10. Jeśli miałbym kupować - jeszcze raz kupiłbym Ex SE. Jak dla mnie sprzęt rewelacyjny, co prawda nie jest tani ale stosunkowo szybko mi to wynagradza ;)

Jeśli kogoś uraziłem swoim postem to bardzo przepraszam...


Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aha, pozwolę sobie zauważyć, że nie napisałem nic złego na temat innych wykrywek ;) bo innych nie posiadam ;) co niektórzy lubią sobie popisać o sprzęcie którego nigdy nie mieli w ręku... (a poza tym w większości przypadków... :) kilka minut czy kilkadziesiąt minut to też za mało by stwierdzić, że ten jest dobry a tamten nie).

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie