Jump to content

garrett gti 1500


max 23

Recommended Posts

Całkiem głęboki sprzęt na kolor, niestety nie wiem jak sobie radzi z militarką. Dość spory zakres ustawień, ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie jeśli chodzi o funkcjonalność. Stosunkowo ciężki i chyba niezbyt dobrze wyważony. Nie podobały mi się zamknięcia zasobników na baterie. Takie małe, byle jakie zasuwki, które ciężko się otwierały i łatwo je zgubić. Niektórzy twierdzą, że GTI 1500 to właściwie to samo co 2500, poszukaj postów w wyszukiwarce.
Pzdr
Link to comment
Share on other sites

Poczekal jeszcze mamy gti 1500 i gti 2500 napiszemy coś więcej sa ciężkie lecz doskonale wywarzone niestety pierwsze wrarzenia nie sa dobre poczekamy zobaczymy jest bawdzo czuły na wstrząsy (kamienie wryły ziemi ) , nierówne prowadzemie sondy .Prosty jak obsługa cepa.
Link to comment
Share on other sites

To jest uboższa wersja gti 2500 wydaje mi się że nie ma pipointu czyli namierzania przedmiotu zresztą zobacz tą stronę możesz nawet zadzwonić i pogadać bardzo miła obsługa http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id=41&producent_id=4 i tu jeszcze jedna strona http://www.wykrywaczegarrett.pl/index.php?cPath=21_24 troszkę taniej.
Link to comment
Share on other sites

Jestem z W-wy i piersze 2 wypady mam za sobą pokaż. Jak to się robi bo albo 2 wykrywki są popsute albo czułośc 7.5 jest zbyt duża. Albo to pierwsza wykrywka w rekach ? Przy nierównym prowadzeni sądy po świrzo zaoranym polu jest mnustwo fauszywych sygnałów.
Link to comment
Share on other sites

luzik miałem nowego kupiony w uk, ale prawdopodobnie import z us. Nie stwierdziłem nadmiernej wrażliwości na kamienie itp. Ogólnie sprzęt spoko, ale w podobnej cenie wybrałbym coś z Tesoro (np Tejona). Ze względu na lepszą moim zdaniem ergonomię, GTI 1500 sprawiał wrażenie nieco topornego. I tak wogóle ma pinpoint, ale nie posiada trybu statycznego, co z kolei ma GTI 2500.
Pzdr
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information