Skocz do zawartości

Lasy i ląki w okolicach BROCHOWA JANOW !!!!!


szaran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj bylem na kolejnej juz rekonstrukcji BITWY NAD BZURA w miejscowosci BROHÓW. Jest to od mojego miasta ok 70km a nigdy tam nie szukalem , moze ktos z kolegow szukal w tej okolicy??????? PROSZE O WRAZENIA I DZIEKUJE JEDNOCZESNIE POZDRAWIAM !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Drodzy moi !
Mam działkę w okolicach Witkowic od 20 lat. Jeśli kiedyś zbierzemy się do kupy to zapraszam na wspólne wykopki", bo terenu wystarczy na kilka namiotów, a i w chałupie się ze 3 miejsca znajdą. Na razie jednak powiem Wam co ja myślę.
Jako małolat biegałem po lasach i łąkach wsparty opowieściami sąsiadów - miejscowych. Tak przeczesanych terenów jest chyba mało w Polsce ! Naprawdę trzeba mieć farta żeby trafić na cokolwiek, ale to oczywiście nie znaczy, że nie można znaleźć nic. Przy tak dużej operacji jak bitwa nad Bzurą jeszcze przez parę dobrych lat będzie można tam coś fajnego znaleźć, ale myślę, że już teraz naprawdę potrzeba inwencji :) Muzeum Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie organizowało już nie raz poszukiwania w tych rejonach i zasuwali tam profesjonaliści, którzy wynajmowali na ten czas pokoje u miejscowych. Było to organizowane naprawdę na dużą skalę. Wiem gdzie są okopy, oczka wodne, które raz na kilka lat (przy dużej suszy) wysychają, lasy, których kiedyś nie było i nie opłaca się tam szukać, a i tak udało znaleźć się tam niewiele. Mam nadzieję, że z lepszym sprzętem coś fajnego jeszcze wyciągniemy. Może na wiosnę przyszłego roku ? Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie