Skocz do zawartości

Album do wykazu nazw amunicji Warszawa 1936r


jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby nikt nie dysponował Albumem do wykazu nazw amunicji" wydanym w Warszawie w 1936r? Jakoś nie chce mi się wierzyć! Raczej jest to na tyle cenna pozycja w domowej bibliotece, że nikt nie chce się nią podzielić.
Pozdr MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 nie tyle stron co kartek formatu coś kolo A4, większość czystych nie zadrukowanych.
Z tego co wiem to raczej nikt nie posiada całości a przynajmniej nie chce go udostępnić. W rożnych instytucjach są dostępne fragmenty tego albumu, zazwyczaj kilkadziesiąt kartek, nigdzie cały. ten skan co krąży w sieci jest zrobiony z tego co jest w CBW. (tylko obrazki)
ps.
jest spora szansa ze album nie przetrwal do naszych czasow, jego naklad to prawdopodobnie kilkaset sztuk (ja oceniam na max 300)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ostatniej strony spisu treści.
Pozycji jest 1788 ale tak jak pisałem nie znaczy to ze tyle było stron. Zakładając ze rysunki były by po obu stronach kartek (a raczej jest to błędne założenie ) to album miał by objętość ponad 3 ryz papieru w co jakoś nie bardzo wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem tego ksera i wolał bym nie dysponować nim bo nie wiem jak na to sie zapatruje właściciel. Pogadaj ze znajomymi, gwarantuje że znasz osobę która robiła to ksero.
Przepraszam ze tak odpowiadam, ale wiem ze zdobycie odbitki wymagało trochę zachodu i sprytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie