Jump to content
  • 0

co to za pudełeczko?


martini

Question

Posted

Witam. Ostatnio znalazłem w domu takie pudełko. Napisy w języku rosyjskim. Wie ktoś może od czego ono było? Jest też na nim data(?) 1938-46.

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted

Witam. Ostatnio znalazłem w domu takie pudełko. Napisy w języku rosyjskim. Wie ktoś może od czego ono było? Jest też na nim data(?) 1938-46.

Posted
Wydaje mi się ze te 50 to liczba torebek z herbatą a 1938-46 to jakaś data....może to specjalne pudełko po herbacie upamiętniające coś??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information