martini Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Witam. Ostatnio znalazłem w domu takie pudełko. Napisy w języku rosyjskim. Wie ktoś może od czego ono było? Jest też na nim data(?) 1938-46.
martini Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Witam. Ostatnio znalazłem w domu takie pudełko. Napisy w języku rosyjskim. Wie ktoś może od czego ono było? Jest też na nim data(?) 1938-46.
martini Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 data? i chyba ilość gramów tego co było w pudełku. Nie znam rosyjskiego.
martini Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 aha, a te liczby (1938-46) to data czy coś innego?
miko Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Wydaje mi się ze te 50 to liczba torebek z herbatą a 1938-46 to jakaś data....może to specjalne pudełko po herbacie upamiętniające coś??
Question
martini
Witam. Ostatnio znalazłem w domu takie pudełko. Napisy w języku rosyjskim. Wie ktoś może od czego ono było? Jest też na nim data(?) 1938-46.
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.