detekta8 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Witam niedawno rozpoczalem swoja przygode z wykrywka mam zwykly wykrywacz pracujacy w trybie vlf lecz jest on nie wystraczajacy chcialbym wyposazyc sie w lepszy sprzet w granicach 500-600zl obszukuje glownie spalonki" starych poniemieckich domow i wiem ze tam moglo cos zostac zakopane (informacje uzyskane od miejscowych) jaki wykrywacz jest do tego najlpeszy ?? goraco prosze o pomoc
Ravfal Posted September 21, 2008 Posted September 21, 2008 na szukanie drobnicy po starych obejściach polecam ACE 250
lstarzyk Posted September 23, 2008 Posted September 23, 2008 Za tą kasę tylko Hs-3 najlepszy na głębokie wykopy , ai boratynkę teź znajdzie.
Dziki Posted September 23, 2008 Posted September 23, 2008 Ewentualnie Rutus Solaris, można dostać używki z gwarancją jeszcze. Tryb statyczny tylko troszkę słabszy od HS3, natomiast jeśli chodzi o łapanie koloru, to bije HS3 na głowę (ACE zresztą też).
Anarchista Posted September 23, 2008 Posted September 23, 2008 Na depozyty to ACE raczej za płytki... i za czuły.
dzieci3 Posted September 24, 2008 Posted September 24, 2008 Potwierdzam słowa Anarchisty,byłem dzisiaj na takiej miejscówce,kolega z kanarkiem tylko się oklął,gdzie nie machnął wykrywacz śpiewał.Do tego typu miejsc przydałaby się zgarniarka.Pzdr.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.