BONGO Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Proszę o pomoc w identyfikacji znaczka , najprawdopodobnie jest to znaczek kombatancki z okresu PRL ale może ktoś wie coś bliżej.
fraktal Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Poszukaj tutaj:http://klub.chip.pl/asnieg/prl/page_01.htm
Question
BONGO
Proszę o pomoc w identyfikacji znaczka , najprawdopodobnie jest to znaczek kombatancki z okresu PRL ale może ktoś wie coś bliżej.
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.