1bob Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Witam! Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć o przedmiocie na zdjęciu?
1bob Posted August 21, 2008 Author Posted August 21, 2008 Witam! Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie znalazłem niczego podobnego w emblematach i oznakach Służby Polsce. Na podstawie czego opierasz kolego swoje stwierdzenie? Ta aszywka" przypomina naszywki pagonowe uczelni wojskowych ale być może się mylę. Może ktoś z szanownych forumowiczów ma inne pomysły?
1bob Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Witam! Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć o przedmiocie na zdjęciu?
Question
1bob
Witam! Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć o przedmiocie na zdjęciu?
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.