vojtaz2 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 w zasadzie połowa klamry, ale jest ciekawa, bo mała.brakuje nakładki, będę szukał dalej, ale puki co prosze o ID tego co zostało
vojtaz2 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 w zasadzie połowa klamry, ale jest ciekawa, bo mała.brakuje nakładki, będę szukał dalej, ale puki co prosze o ID tego co zostało
vojtaz2 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 bardzo podobna jest na allegro : http://www.allegro.pl/item416982413_klamra.htmltylko że moja jest mała
Question
vojtaz2
w zasadzie połowa klamry, ale jest ciekawa, bo mała.brakuje nakładki, będę szukał dalej, ale puki co prosze o ID tego co zostało
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.