Saper93 Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Witam!Pewnei dostne kartke, ale musze wiedziec gdzie to bedzie. Czytałem żę gdzieś w woj wielkopolskim, chyba gminie złotniki. Odbedzie sie rekonstrukcja powstania wlkp. Obchody zaczeły sie juz dziś, ale najlepsze dopiero jutro. Pozdrawiam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.