hayabusarider Posted August 13, 2008 Author Posted August 13, 2008 Witam, co polecacie na kolorek- monetki itp.?? z tych dwóch wykrywaczy.Inne mnie nie interesują.Czy kupić nowego rutusa czy używanego fishera?który będzie lepszy?
VanWorden Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 Witam.Co tu dużo mówić - Coinstrike to świetny, jeden z najlepszych sprzętów na monetki i mogę Ci go szczerze polecić. Rutus Proxima zrobił na mnie do tej pory bardzo pozytywne wrażenie, ale wciąż za mało go znam żeby go bezkrytycznie polecić w takim zestawieniu. Wkrótce dalsza część testów i wtedy zobaczymy. Oczywiście zawsze zaletą kupna nowego sprzętu jest gwarancja i w tym konkretnym przypadku, możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem. Decyzja należy do Ciebie:)PozdrawiamVW
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.