Twetty Posted August 13, 2008 Author Posted August 13, 2008 ciężkie, masywne koło proszę o identyfikację
mietek Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 Wyglada iz RSO, zerknij na watek, aktualnie taki pojazd jest kompletowany:http://www.odkrywca-online.com/raupenschlepper-ost-steyr-rso-czesc-iv-,636735.html#636735
Twetty Posted August 13, 2008 Author Posted August 13, 2008 ok dzieki za wyczerpujący link, szkoda że znalazłem w tym miejscu tylko koło :) pozdrawiam
stangret Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 Twetty. Napisz do Lemeryta. Z pewnością się ucieszy, a następna blaszka z dziurką na pewno się przyda.pozdrawiamstangret
Question
Twetty
ciężkie, masywne koło proszę o identyfikację
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.