Dąbek Posted August 12, 2008 Author Posted August 12, 2008 Panowie od czego ta skrzyneczka i ta taśma
Luftlander Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 Na skrzynce jest napisane 08/15 pewnie do tego MG.
Luftlander Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 A aśma" wygląda na prowadnice do taśmy do MG jeżeli znalezione ze skrzynką to może do MG 08/15
kowalinho Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 Skrzynka to polski przybornik do ckm maxim". Gratuluję, ładny stan - jest w środku cały osprzęt?
kowalinho Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 Tfuu, cholera, oczywiście że nie do maxima ale do mg 08/15. Oczy mi płatają figle;-)
Dąbek Posted August 12, 2008 Author Posted August 12, 2008 Niestety skrzyneczka jast pusta , a szkoda. Pozdrawiam
Question
Dąbek
Panowie od czego ta skrzyneczka i ta taśma
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.