płomyk Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 witam kolego , chcialbym sie blizej poznac z ludzmi z naszego kregu ktorzy graja w medala /?/ prosze o podawanie nickow moze gralismy juz z soba znamy sie ale niewiemy ze jeszcze laczy nas eksploracja,,
mały jager Posted February 3, 2009 Posted February 3, 2009 czesc ja gram w medala breakthrourgh czy jakos tak najczesciej na mapie palermo moj nick to:maydanowy pomykacz
OloOcki Posted June 11, 2009 Posted June 11, 2009 Czesc ja gram w Medal of Honor Allied Assault. Nick to: OloOcki :)
razwiedczik Posted June 12, 2009 Posted June 12, 2009 To jeszcze sie gra w Medal of Honor AA ? :O chyba bede musial zainstalowac :D
OloOcki Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 Pewnie, że się gra! To legenda, którą odkurzyłem nie dawno. :)Red Orchestra nie gram. A co? Ktoś się moim orginalnym nickiem posługuje?
Tradytor Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 No dokładnie grałem ostatnio i taki sam ktoś miał nick
Marek94 Posted June 14, 2009 Posted June 14, 2009 OloOcki a w call of diuty 2 grasz bo też widziałem twuj nick
OloOcki Posted June 14, 2009 Posted June 14, 2009 chyba Twój". Coś mi tu wkręcacie :) w tyle gier grałem i w ogóle i jeszcze nigdy nick mój nie był zajęty. Chyba, że ode mnie ktoś ściągnął. Akurat w Call of Duty tez nie gram.
kurzo1 Posted November 28, 2010 Posted November 28, 2010 Witam ja gra w medal of honor allied assault pod nickiem HERR KURZO.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.