Jump to content

medal of honor spearhead i 2 wczesniejsze czesci


płomyk

Recommended Posts

Posted
witam kolego , chcialbym sie blizej poznac z ludzmi z naszego kregu ktorzy graja w medala /?/ prosze o podawanie nickow moze gralismy juz z soba znamy sie ale niewiemy ze jeszcze laczy nas eksploracja,,
  • 5 months later...
  • 4 months later...
Posted
Pewnie, że się gra! To legenda, którą odkurzyłem nie dawno. :)
Red Orchestra nie gram. A co? Ktoś się moim orginalnym nickiem posługuje?
Posted
chyba Twój". Coś mi tu wkręcacie :) w tyle gier grałem i w ogóle i jeszcze nigdy nick mój nie był zajęty. Chyba, że ode mnie ktoś ściągnął. Akurat w Call of Duty tez nie gram.
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information