nino83 Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 dorwałem taki mały niemiecki zestawik i zapomniałem fotkę wkleić:- kompletny przybornik wyprodukowany przez firmę HAWIG,kocher oraz opatrunek osobisty, ale że nie moje klimaty to oka nie cieszy:( pozdrawiam.nino83
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.