emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 chcial bym zalozyc watek w ktorym kazdy mogl by pokazac swoje fanty (niemieckie) jesli fant ktory posiadasz zostal juz pokazany to nie przejmoj sie pokaz go bysmy mogli go porownac z naszymi i wymienic opinie.
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 dla przykladu pokazuje swoje( nie mam na mysli propagowania faszuzmu ani nic w tym stylu) interesuja mnie niemieckie przedmioty i tyle:)
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 sory narazie mam male problemy z programem ale podam swoje foty pozdro
smuga_79 Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 emilwkpg No nie wiem czy to dobry pomysl Przyczyny nie pokazywania swoich fantow : - zlodzieje - darmowa baza danych dla falszerzy Pozdrawiam smuga_79
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 odkazalnik . odrazu pytanie do czego dokladnie ich uzywano? do wody czy do ran?
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 jesli sie przyjzec mozna zauwazyc podpis
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 CO DO KOLEGI smuga 79 ktory mi tu nieco psuje watek : jestesmy tu anonimowi i zlodzieje nie wiedza kto jest kto. a fauszerze zawsze byli i beda dlatego zachecam do udzialu w temacie
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 na tej focie usilowalem pokazac pieczec ze swastyka i orlem
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 skrzynia do tasmy na MG i tu pytanie czym sie rozni ta skrzynia od skrzyn z ukosnym deklem? gdzie indziej ich uzywano..czyyy....?
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 nozyk zmasakrowany, sluzyl komus do obierania kurczakow. zalosna proba zatarcia orla ze swastyka. na nozu widnieje data i orzel swastyka troszke zniszczona
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 kilka monet ktorych itak niewidac..:/ krauzery ,kłosy itp takze zz orłami
ZUBIKED Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 ... jestesmy tu anonimowi " A to dobre !A i wątek to chyba powinien zmienić rozdział
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 czasna bagnety. lisc z 1917 wypadl koledze ze sciany kolo pieca gdy byla rozbrajana
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 drugi lisc..bardzo dziwny.przerobiony naaaa...niewiadomo co
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 odchromiony recznie i przy okazji zmasakrowany bagnet od mausera
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 a oto moja chluba w farbie oryginalnej. czy ktos wie jaki to wzor??
emilwkpg Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 wydaje sie dosc maly ale w sumie na glowe mi wlezie. srodka niestetyy niema
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.