Jump to content

ONLY niemieckie fanty :)


Recommended Posts

Posted
chcial bym zalozyc watek w ktorym kazdy mogl by pokazac swoje fanty (niemieckie) jesli fant ktory posiadasz zostal juz pokazany to nie przejmoj sie pokaz go bysmy mogli go porownac z naszymi i wymienic opinie.
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Posted
dla przykladu pokazuje swoje( nie mam na mysli propagowania faszuzmu ani nic w tym stylu) interesuja mnie niemieckie przedmioty i tyle:)
Posted
emilwkpg

No nie wiem czy to dobry pomysl

Przyczyny nie pokazywania swoich fantow :
- zlodzieje
- darmowa baza danych dla falszerzy

Pozdrawiam
smuga_79
Posted
CO DO KOLEGI smuga 79 ktory mi tu nieco psuje watek : jestesmy tu anonimowi i zlodzieje nie wiedza kto jest kto. a fauszerze zawsze byli i beda dlatego zachecam do udzialu w temacie
Posted

nozyk zmasakrowany, sluzyl komus do obierania kurczakow. zalosna proba zatarcia orla ze swastyka. na nozu widnieje data i orzel swastyka troszke zniszczona

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information