01111977 Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Znalezione przez kolege na Youtube.8 maja 1945 Czechy. Kolorowy film wykonany przez amerykańskich żołnierzy.Samosąd na jeńcach niemieckich.Ten film robi niesamowite wrażenie.http://uk.youtube.com/watch?v=yE4wY-NniQQ
emilwkpg Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 no niezle...jesli mozna to tak nazwac. w sumie niewiem o co w tym filmie chodzi bo niema dzwieku ale ci ludzie i ofiary mowia same za siebie.poprostu wojna
riteks Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Trzeba się zarejstrować na Youtube.Bo trzeba potwierdzić,że jest się dorosłym aby obejrzeć te sceny.Według mnie sceny z wyzwolonych niemieckich obozów koncentracyjnych są o wiele bardziej wstrząsające niż tych paru pobitych bądź zabitych Niemców na tym filmie.
blaszak Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Hehe to wygląda mi na jakąś ustawkę :))Czesi mieli lepszą ekipę :))
hOOpOe Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 Mimo wszystko szkoda mi tych Niemców. A przynajmniej tych rannych.
Kaligari Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 w sumie to niewiadomo o co w tym flimie chodzi,pelno zabitych i rannych zolnierzy-ale niewiadomo kim byli oprawcy?amerykanie czy czesi?Typowy widok wojennych scenerii.
suchy ss Posted August 12, 2008 Posted August 12, 2008 Panowie tez macie czasem problem z zalonczeniem filmiku na youtube? nie chce mi zaladowac tego filmiku i tak czesto sie dzieje:/ pisze mi We're sorry, this video is no longer available";/ i nie wiem z jakiego powodu sa takie problemy..jesli ktos wie o co tu biega to prosze o pomoc:)
01111977 Posted August 12, 2008 Author Posted August 12, 2008 Samosądu dokonali czesi.Amerykanie zbierali dowody filmując m.in.Co do problemów z odtwarzaniem..przykro mi.Sam mam 3 kompy w domu i tylko na jednym wszystko mi odpala.Kwestia konfiguracjii,kodeków itp.Pzdr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.