heehaw Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Pamientam ze bylo wieciej informacjie o tego pojazdu tutaj, ale nie widzie. Cze ktos ma wieciej zdiec albo wiadamosci o tego pojazdu ze jest w remontcie w Niemciech teraz? Dziekujie, H.http://i7.photobucket.com/albums/y252/MIKKAR/35116.jpg
Cronos Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 http://www.skansenpilicy.pl/galeria.php?id=1...w Niemczech?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.