Yankess Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 witam wykopałem ostatnio taką odznakę ale są zdania podzielone na temat kto to nosił" więc prosze o pomoc dodam że data 1942 wybita z przodu i nr. 8 z tyłu czy to nr. wybicia ?
saper132 Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Wydaje mi sie, że taką odznake mogła nosić Niemeicka policja.Pozdrowienia
Yankess Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 no właśnie też tak gdzieś przeczytałem ale pewne to nie jest
ColdDemons Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 To jest znaczek pomocy zimowej, który można było zakupić z okazji dnia policji. Popularny fancik!!!
Question
Yankess
witam wykopałem ostatnio taką odznakę ale są zdania podzielone na temat kto to nosił" więc prosze o pomoc
dodam że data 1942 wybita z przodu i nr. 8 z tyłu czy to nr. wybicia ?
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.