Adek666 Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Witam. Znalazłem na moich poszukiwaniach broń. Proszę o jej identyfikacje :)
riteks Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Wygląda mi to na broń własnej roboty więc trudno tu mówić o jakimś wzorze.Tył mi trochę przypomina zabawkę dubeltówkę.
emilwkpg Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 to jakis wczesny model stena chyba lub jego kopia jakiejs armi. http://dday.planetquake.gamespy.com/news/data/upimages/Sten2.jpgdrugi link http://www.rirwin.com/images/Group4StenGun.JPGi ostatnihttp://www.aa-ok.com/sten4s.jpg
riteks Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Gdyby to był STEN to widać by było wycięcie dla rączki zamkowej,którą miał po prawej stronie.Chyba,że zdjęcie jest w lustrzanym odbiciu"?
Question
Adek666
Witam. Znalazłem na moich poszukiwaniach broń. Proszę o jej identyfikacje :)
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.