SaperDębica Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Witam. Wybiera sie ktos do Stepiny 24VIII?http://www.pogorza.pl/zlot-militarny-stepina-2008.htm
tombspider Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Mam nadzieję że nic mi nie wyskoczy" i będę mógł tam być :)
Hitboy64 Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 Ja prawdopodobnie będę, rok temu było fajnie :D miłym zaskoczeniem była możliwość kupienia sobie wody mineralnej zaraz po inscenizacji po cenach o ok 20-40gr droższych niż w sklepie :D bo spodziewałem się cen typu 3,5 za 1L :D
Marcin14 Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 ja bym pojechał ale jak zwykle z kumplem kasy na przejazd nie mamy:-/
SaperDębica Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 A jedzie ktos z rejonu Mielec Dębica??
Hitboy64 Posted August 25, 2008 Posted August 25, 2008 Witammógłbym prosić o zdjęcia z bitwy? Niestety mój,aparat stwierdził, że nie chce mu się robić zdjęć :(jak ktoś ma to proszę o wrzucenie na np Rapidshare :Dpozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.