knufi Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Mam od niedawna w posiadaniu taka szabelke.. ale kompletnie nic o niej niewiem.. podejrzewam tylko ze to jakis francuz.. brak jakichkolwiek bic. Prosze o identyfikacje.. Pozdrawiam
knufi Posted August 12, 2008 Author Posted August 12, 2008 ok, kopia.. ;/ a ile taka kopia moze byc warta ? dalem za to 200zl ;/ pozdrawiam
smuga_79 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 knufi To wyglada na kopie. Jesli nie ma zadnych oznaczen to na pewno bedzie kopia.Pozdrawiamsmuga_79
Question
knufi
Mam od niedawna w posiadaniu taka szabelke.. ale kompletnie nic o niej niewiem.. podejrzewam tylko ze to jakis francuz.. brak jakichkolwiek bic. Prosze o identyfikacje..
Pozdrawiam
13 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.