mk_33 Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 Witam,Będąc ostatnio na urlopie w rodzinnej miejscowości udało mi się odkupić od gospodarza hełm (zapłaciłem 50zł). Poczatkowo myślałem, że jest to hełm niemiecki, ale po krótkim śledztwie okazało się, że jest to hełm węgierski. Hełm słuzył jako psia micha, więc żal było to tak zastawić. Na hełmie są ślady czarnej farbymam nadzieję, że zdjęcie się załadujePozdr.MK
mk_33 Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Mój hełm jest pokazany w wątku Hełm w dziale Identyfikacja.Pozdr.Michał
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.