Jump to content
  • 0

czy jest to przedwojenna polska łuska?


mruczek

Question

Posted
witam

jakiś czas temu trafiłem łuskę w kalibrze 8.15x46r

posiada ona bicia:
godzina 12 - N
godzina 6 - 8.15x46

czy jest łuska z Wytwórni Amunicji nr 1, tej samej, która produkowała amunicję dla WP w II RP?

proszę o identyfikację

pozdrawiam

2 answers to this question

Recommended Posts

Posted
nie mam jej foty, ale na allegro była kiedyś identyczna.
oto link do niej:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=395539282

pozdrawiam
Posted
Nie, to łuska naboju o przeznaczeniu myśliwskim, produkcja niemiecka z lat 20-tych-30-tych ubiegłego wieku, producent to RWS Nürnberg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information