mruczek Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 witamjakiś czas temu trafiłem łuskę w kalibrze 8.15x46rposiada ona bicia:godzina 12 - Ngodzina 6 - 8.15x46czy jest łuska z Wytwórni Amunicji nr 1, tej samej, która produkowała amunicję dla WP w II RP?proszę o identyfikacjępozdrawiam
mruczek Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 nie mam jej foty, ale na allegro była kiedyś identyczna.oto link do niej:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=395539282pozdrawiam
Jaro5 Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Nie, to łuska naboju o przeznaczeniu myśliwskim, produkcja niemiecka z lat 20-tych-30-tych ubiegłego wieku, producent to RWS Nürnberg
Question
mruczek
jakiś czas temu trafiłem łuskę w kalibrze 8.15x46r
posiada ona bicia:
godzina 12 - N
godzina 6 - 8.15x46
czy jest łuska z Wytwórni Amunicji nr 1, tej samej, która produkowała amunicję dla WP w II RP?
proszę o identyfikację
pozdrawiam
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.