Łukasz Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Witam!No pięknie! Napisz coś więcej o niej :-) Forteczna?Pozdrawiam, Łukasz
danielo7711 Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 jest to podstawa( laweta) forteczna , montowana między innymi w bunkrach wału pomorskiego.Tak wygląda po piaskowaniu,wszystko rozruszane.Z tego co wiem bardzo rzadka.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.