MOZIX29 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Witam.Obserwuje forum juz od dluzszego czasu.Mozna przeczytac na nim wiele ciekawych artykolow i zobaczyc fajne zdjecia Waszych odkryc.Niestety nigdy nie byl poruszany temat Ponidzia,obszaru na ktorym szperam od jakiegos czasu.Moze ktorys z Was szuka na tym terenie?albo zna jakies fajne miejscowki?Napiszcie cos moze wybierzemy sie w plener?Pozdrawiam i dolaczam kilka fotek.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.