piotr777 Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 taa szczególnie ta maszynka do mięsa jest bardzo niebespieczna A ta ważka to helikopter w ogniu!!pozdro..
martini Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Ta rozrywka to niezbyt rozrywkowa. Fajne fanty szczególnie maszynka:D
piotr777 Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 rozrywkowa rozrywkowa już ty się nie martw martinipozdro...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.