stangret Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Wyszło coś takiego z ziemi i nazwa dziwnie mi się kojarzy.Ale może się mylę.pozdrawiamstangret
Luftlander Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Nie tylko pojazdy szynowe pod koniec lat 30-tych 90% ciężarówek od 7 do 16 ton miała hamulce firmy Knorr.http://de.wikipedia.org/wiki/Knorr-Bremse
stangret Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 To wiele tłumaczy. Na terenie gdzie została znaleziona tabliczka jeszcze do lat 50-tych stało mnóstwo sprzętu porzuconego przez niemców, a i kilku domorosłych saperów" straciło życie. Czołgi, armaty, samochody, wozy amunicyjne, kuchnie polowe itd. Okoliczna ludność zagospodarowała co mogła, a taka tabliczka nikomu się nie przydała.Jeszcze jedno. Gdzie mogła być mocowana?pozdrawiamstangret
stangret Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Wyszło coś takiego z ziemi i nazwa dziwnie mi się kojarzy.Ale może się mylę.pozdrawiamstangret
Question
stangret
Wyszło coś takiego z ziemi i nazwa dziwnie mi się kojarzy.
Ale może się mylę.
pozdrawiam
stangret
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.