ArturS Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Proszę o identyfikację tego dziwnego szkła powiększającego.obudowa" wykonana jest z mosiądzu. Długość po rozłożniu wynosi 6 cm. Wysokość po złożeniu jak na zdjęciu 2 cm.
mietek Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Szklo powikszajace uzywane we wlokiennictwie, ulatwia liczenie ilosci splotow na cm kw.
Question
ArturS
Proszę o identyfikację tego dziwnego szkła powiększającego.
obudowa" wykonana jest z mosiądzu. Długość po rozłożniu wynosi 6 cm. Wysokość po złożeniu jak na zdjęciu 2 cm.
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.